Menu Close

Būsimus ir esamus tėvelius kviečiame į nemokamus užsiėmimus

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdydamas Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2018 m. priemonę „Mokymų ciklas būsimiems tėveliams“, organizuoja nemokamus užsiėmimus. Užsiėmimai skirti nėščiųjų ir pagimdžiusių moterų švietimui bei sveikatinimui. Į paskaitas kviečiamos šeimos, besilaukiančios arba auginančios vaikučius. Visos paskaitos ir užsiėmimai – nemokami.

Užsiėmimai būsimiems tėvams vyksta temomis: „Gimdymas“, „Kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“, „Žindymo ABC“, „Kaip suvaldyti stresą ir nepamiršti savęs gimus vaikui?“, „Skiepai – tiesa ir mitai“. Užsiėmimus veda kvalifikuoti specialistai – vaikų ligų gydytoja, akušerė, psichologė, dietologė.

Paskaitos „Gimdymas“ metu akušerė supažindins su gimdymo eiga, pogimdyviniu laikotarpiu. Po paskaitos turėsite galimybę aplankyti Kretingos ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyrių. Paskaitos „Kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“ metu lektorė atsakys į visus klausimus kylančius pirmaisiais mėnesiais po kūdikio gimimo. Paskaitoje „Žindymo ABC“ susipažinsite su mokslo įrodytais žindymo privalumais kūdikio ir mamos sveikatai. Sužinosite kaip sėkmingai žindyti ir kaip tam pasiruošti. Paskaitos „Skiepai – tiesa ir mitai“ metu susipažinsite su vaikų skiepų kalendoriumi. Paskaitoje „Kaip suvaldyti stresą ir nepamiršti savęs gimus vaikui?“ sužinosite kokios problemos užklumpa šeimas atsiradus vaikui, psichologė pasidalins patarimais, kaip tokias problemas spręsti.

Artimiausia paskaita: „Skiepai – tiesa ir mitai“ gegužės 29 d., 15:30 val.

Kitas paskaitų ciklas numatomas liepos mėnesį. Paskaitos vyksta J.K. Chodkevičiaus g. 10, 422 kab.

Daugiau informacijos internetiniame tinklapyje www.kretingosvsb.lt, tel. nr. 8 672 30763, el. p. k.skominiene@kretingosvsb.lt

Skip to content