Menu Close

Priklausomybių konsultanto paslauga

Kretingos rajono savivaldybėje teikiama nemokama priklausomybės konsultanto paslauga rizikingai ir žalingai alkoholį vartojantiems asmenims. Priklausomybių konsultantas dirba pirmadieniais 14.00 val. – 20.00 val.  Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure.

Į priklausomybės konsultantą gali kreiptis ne tik priklausomas žmogus, bet ir jo artimieji, draugai, matantys, jog reikia pagalbos dėl žalingo pomėgio. Priklausomybių konsultantas, atsižvelgdamas į besikreipiančio žmogaus situaciją, pasiūlys konkrečiai jam aktualias paslaugas – nuo patarimų ir informacijos suteikimo iki trumpųjų intervencijų, stebėsenos. Konsultacijos yra anonimiškos ir konfidencialios.

Asmenys, norintys dalyvauti konsultacijoje, turi užsiregistruoti nurodytu telefono numeriu ir susitarti dėl tikslaus konsultacijos laiko.

Kreipiantis į priklausomybių konsultantus nereikia šeimos ar kito gydytojo siuntimo!

Konsultantas dirba tik mokslu pagrįstais metodais (nekoduojama, nehipnotizuojama ir pan.), laikosi anonimiškumo ir konfidencialumo principų.

Konsultacinė pagalba teikiama Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, adresu Vilniaus g. 8, Kretinga (3 aukštas)

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA tel. +370 672 30 692 (darbo dienomis 8.00-17.00 val.)

Skip to content