Menu Close

Streso valdymo programa šeimoms

Dėl įtempto ir greito šiuolaikinio gyvenimo būdo, neretai stresas tampa mūsų kasdienybės palydovu. Ar susimąstome, kokį poveikį iš tiesų stresas daro mūsų sveikatai, asmeninio bei šeimos gyvenimo kokybei?

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Kretingos šeimoms siūlo galimybę sudalyvauti nemokamuose streso valdymo mokymuose!

Paskaitos:

Gruodžio 12 d., 17:00 medicinos psichologė Rosita Katauskienė „Kaip išsaugoti gerą savijautą kasdienybėje. Streso mažinimo praktikos”. Kartais mes negalime išvengti stresą keliančių situacijų, nes jos yra kasdienybės palydovės, tačiau mes galime išmokti sąmoningai ir efektyviai išbūti jose arba mažinti stresą. Paskaitos metu dalyviai sužinos, kokiu būdu didelę dalį streso mes susikuriame ir išgyvename patys bei, kaip pasitelkus savo kūną ir sąmonę išbūti pačiose sudėtingiausiose situacijose. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai išbandys streso valdymą Mindfulness (dėmesingo įsisisamoninimo) praktikomis.

Gruodžio 17 d.,17:30 psichologas Evaldas Karmaza „Nors žinau, kad negerai, bet rėkiu. Išbūti savimi įtampos sąlygomis”. Ar pastebite, kad nors ir turime žinių, bet dėl įtampos neretai pereiname prie destruktyvaus bendravimo su savo artimaisiais? Paskaitos metu sužinosite, kaip išsaugoti savikontrolę, savitvardą ir išbūti streso sąlygomis, kai net mažiausi šeimos gyventojai sugeba išvesti iš kantrybės. 

Kūrybinės dirbtuvės šeimai:

Užsiėmimų metu vaikai ir tėvai daugiau dėmesio ir laiko skirs bendravimui, bus kuriamas prasmingas ir džiaugsmingas tarpusavio ryšys. Šeimos nariai kartu išgyvens įvairias emocijas, mokysis pasakyti kas patinka, o kas ne. Kūrybinių užsiėmimų metu vaikai ir tėvai bus kviečiami susivienyti bendroje veikloje, pastebėti savo šeimų stiprybes ir vertybes, priimti vienas kitą ir džiaugtis buvimu kartu.

Gruodžio 4d., 17.30 val. Psichologė Eglė Deksnienė, „Šeimos herbas“. Užsiėmimo metu vaikai ir tėvai turės galimybę pajausti, prisiminti ir daugiau pagalvoti apie tuos dalykus, kurie yra mums svarbūs šeimoje ir kurie suteikia mums džiaugsmo, saugumo jausmą, kitus malonius jausmus ir bendrumą.

Gruodžio 13 d., 17.30 val. Psichologė Eglė Deksnienė, „Šeimos gyvenimo kelias“. Bendroje, terapiškoje veikloje vaikai su tėvais leisis į kelionę šeimos gyvenimo keliu, kurios metu bus galima kelti klausimus ir ieškoti atsakymų, paleisti susikaupusius jausmus, svajoti ir kurti ateitį bei geriau suprasti savo šeimą.

Užsiėmimai vyks J. Pabrėžos g. 8, Kretinga (Kretingos rajono švietimo centro salė rūsyje). Būtina išankstinė registracija tel. nr. 8 672 30 763.

Skip to content