Menu Close

Bėgimo Akademija

run purpose background

run purpose background  KVIEČIAME Į BĖGIMO AKADEMIJĄ!

        Ar pamenate vaikystę? Kaip norėjosi bėgti, judėti ir visur spėti? Kokie buvome žvalūs ir džiaugėmės gyvenimu? Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina prisiminti, kad sveikata ir energija žmogų gali ir turi lydėti visą gyvenimą!

    Kviečiame visus norinčius (nepilnamečiams reikalingas tėvų sutikimas) į bėgimo akademiją, kurioje mokinsimės taisyklingai bėgioti, kvėpuoti ir kaip derinti mitybą su sportine veikla. Bėgimo akademija startuos 2016 m. gegužės 9 d.

       Bėgimo Akademijos mokymo planas:

I. ĮVADINIS SUSITIKIMAS, kuris numatomas gegužės 9 d. 18:00 val, adresu: J.K. Chodkevičiaus g. 10, 4 a. 422 kabinetas. Susitikimo metu:

atliksime Jūsų kūno analizę ir kiekvienam suteiksime konsultaciją apie jūsų kūno svorį, raumenų ir riebalų masę, riebalų procentinę išraišką, pilvo riebalų kiekį, kūno biologinį amžių, kūno sudėjimo tipą, mineralinę kaulų masę, bazinę medžiagų apykaitą (kcal, kj), kūno masės indeksą (KMI), visceralinių riebalų indeksą;
suteiksime žinių apie sveiką ir subalansuotą mitybą;
aptarsime Bėgimo akademijos užsiėmimų grafiką ir eigą.

II. 4 BĖGIMO AKADEMIJOS UŽSIĖMIMAI, kurių metu išmoksime taisyklingai bėgioti, kvėpuoti ir mankštintis. Užsiėmimų trukmė – 60 min.

     Iki gegužės 9 d. formuojama viena Bėgimo akademijos grupė, tačiau esant poreikiui, formuosime ir kitas grupės birželio-rugpjūčio mėn. Tad drąsiai registruokitės visi norintys, pirmieji užsiregistravę pateks į pirmą grupę. Registruokitės tel. 867230763; el.p. k.skominiene@kretingosvsb.lt

      

Skip to content