Menu Close

Kviečiame į Europos judumo savaitės renginius

Kasmet minima Europos judumo savaitė (rugsėjo 16 – 22 dienomis), kurios tikslas skatinti gyventojus pasiekti tikslą aplinkai draugiškais judėjimo būdais. Ši akcija gyvuoja jau per 20 metų.
Kasmet Europos Komisija paskelbia po naują Europos judumo savaitės temą, šiemet ji – „Bendrauk lengviau“, o šūkis „Judėk laisviau“. Tema atspindi žmonių norą atkurti bendravimą po COVID-19 pandemijos suvaržymų ir ribojimų. Tarpusavio ryšį padeda palaikyti viešasis transportas ir kitos aplinkai draugiškos keliavimo priemonės.
Aplinkos ministerija kviečia savivaldybes, įstaigas ir organizacijas atkreipti gyventojų dėmesį į tai, kad kelionės tikslą galima pasiekti įvairiais aplinkai draugiškais būdais. Tokia kelionė gali būti ne tik tvari, bet ir patogi.
Šios akcijos metu visoje Lietuvoje vyksta įvairios akcijos, renginiai, kurie skatina gyventojus judėti aplinkai draugiškais būdais.

Kretingos visuomenės sveikatos biuras taip pat prisideda prie Europos judumo savaitės akcijos.

 • Rugsėjo 16 dieną skelbiame KONKURSĄ – „Skaičiuokime žingsniu!“. Konkurso taisyklės:
  1. Nuo rugsėjo 16 dienos iki rugsėjo 22 dienos, renkame nueitus žingsnius (žingsniamačiais, telefonais);
  2. Rugsėjo 23 d. laukiame Jūsų nuotraukos, kurioje matosi viso laikotarpio (rugsėjo 16 d. – 22 d.) suminis nueitų žingsnių skaičius;
  3. Nuotrauką reikia siųsti el. paštu: stiprinimas@kretingosvsb.lt
  4. Jūsų laukia Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizai!
 • Rugsėjo 17 d., 11.00 val. prie J. K. Chodkevičiaus paminklo kviečiama Kretingos rajono gyventojus į pažintinį žygį Kretingos mieste su gide Diana. Aktyviai praleisime laiką, sužinosime įdomių faktų apie Kretingos istoriją.
 • Rugsėjo 22 d., 12.00 val. Kretingos miesto Rotušės aikštėje kartu su Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnais vykdysime akciją „Diena be automobilio“, kurios metu praeiviams dalinsime atšvaitus ir priminsime kaip saugiai elgtis kelyje.

Laukiame Jūsų prisijungiant!

Skip to content