Menu Close

Kviečiame įmones ir įstaigas prisidėti prie savo darbuotojų sveikatos stiprinimo

komunalininkas m

komunalininkas m 

Sėdimas gyvenimo būdas ir nepakankamas fizinis aktyvumas gali tapti rimtų sveikatos problemų priežastimi. Dirbantys žmonės darbe praleidžia net trečdalį savo gyvenimo, o dirbant kompiuteriu beveik visas darbo laikas praleidžiamas sėdint. Todėl buvo vedami mokymai atliekant paprastą mankštą tiesiog darbo vietoje.

 

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras penktadienį liepos 1 d. įmonėje „Kretingos komunalininkas“ vyko nemokama patikra kūno masės analizatoriumi ir buvo vedami mokymai kaip mankštintis darbo vietoje.

 

Kūno masės analizė parodo koks yra kūno masės indeksas, procentinis kūno riebalų kiekis, vandens kiekis organizme, kūno raumenų masė, fizinis tipas, kaulinė masė, dienos kalorijų kiekis, vidiniai riebalai esantys aplink organus pilvo ertmėje ir biologinis amžius.

 

Kviečiame įstaigas ir įmones prisidėti prie savo darbuotojų sveikatos stiprinimo ir pasikviesti Visuomenės sveikatos biuro specialistus, kad suteiktų nemokamas konsultacijas kiekvienam norinčiam būti sveikam ir aktyviam.

 

Sveikas ir laimingas darbuotojas yra ne tik produktyvesnis, bet ir labiau motyvuotas siekiant gerų darbų rezultatų.

 

Apie programą pasiteirauti tel. 8 672 30763 ir k.skominiene@kretingosvsb.lt

Skip to content