Menu Close

Nemokamų veiklų kalendorius

Nemokamos veiklos 2019 04 1

Kviečiame susipažinti su nauju, balandžio mėnėsio, nemokamų veiklų kalendoriumi. Šį mėnesį neįprastai daug užsiėmimų 55+ amžiaus grupės asmenims. Jūsų laukia daug įvairių fizinio aktyvumo veiklų: kalanetika, kineziterapijos mankštos ir šokio užsiėmimai, kuriuos veda profesionalūs treneriai.

Tai puiki proga pasportuoti, susipažinti su įvairiomis mankštinimosi rūšimis bei praplėsti akiratį, pabendrauti su bendraminčiais, o gal būt atrasti kažką naujo, kas labai patiks ir taps nauju įpročiu! Taip pat Jūsų laukia įvairūs renginiai, kuriuose paskaitas skaito nuostabūs, savo srities profesionalai lektoriai, viena iš jų – Žolinčių akademijos vadovė Danutė Kunčienė, kuri dalijasi savo sukaupta patirtimi ir žiniomis apie vaistažolių bei maisto produktų naudą sveikatai, psichologė Eglė Deksnienė moko paprastų, bet naudingų technikų, kaip nugalėti stresą ar nerimą ir kiti puikūs lektoriai. Renginio metu ne tik praturtėsite žiniomis, bet turėsite puikią progą padiskutuoti įvairiomis temomis bei pasivaišinti vaišėmis.

Svarbiausia visos veiklos yra nemokamos ir vyksta ne tik Kretingoje, bet ir Kartenoje, Rūdaičiuose, Salantuose, Darbėnuose, Jokūbave.

Nemokamų veiklų kalendorių galite parsisiųsti čia

Nemokamos veiklos 2019 04 1

Nemokamos veiklos 2019 04 2

Nemokamos veiklos 2019 04 3

Skip to content