Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje ,,Rasa“ gegužės mėn. vyko sveikatingumo užsiėmimai „Plauk rankas – saugok sveikatą“. Užsiėmimų tikslas – išsaugoti ir stiprinti vaikų sveikatą, ugdyti vaikų supratimą apie rankų švaros svarbą ir mokyti taisyklingai plauti rankas. Vaikai prisiminė taisyklingo rankų plovimo žingsnius žaisdami rankų plovimo loto, klausydami dainelės. Tokios veiklos padeda ne tik geriau suprasti higienos svarbą, bet ir skatina mažųjų savarankiškumą bei atsakomybę už savo sveikatą.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Olga Paulauskienė