Menu Close

Svarbi informacija tėveliams dėl vaiko sveikatos pažymėjimo

Vaiku patikra

 

Vaiku patikra

 

 

Įstatymas įpareigoja tėvus kasmet iki rugsėjo 15 dienos pasirūpinti profilaktiniu vaiko iki 18 metų sveikatos patikrinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad elektroniniai sveikatos įrašai bus matomi mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialistams tik tada, kai pacientui sveikatos priežiūros ir farmacijos paslaugas teikiančios įstaigos šiuos įrašus elektroniniu būdu perduos į centrinę E sveikatos sistemą. Šiuo metu Vaikų sveikatos stebėsenos informacinėje sistemoje kaupiami ir naudojami tik bendrojo ir profesinio ugdymo įstaigas lankančių vaikų sveikatos pažymėjimų duomenys.

Pabrėžiame, kad vaikų, lankančių ikimokyklinio ugdymo įstaigas (darželius), sveikatos pažymėjimo duomenis sistemoje dar nekaupiami. Dėl šios priežasties sveikatos pažymėjimus ikimokyklinio ugdymo įstaigose dirbantiems visuomenės sveikatos priežiūros specialistams tėvai privalės perduoti asmeniškai (į rankas) arba išsiuntę elektroniniu paštu pažymos peržiūrėjimo kodą ir vaiko gimimo datą. Kodas yra sugeneruojamas tėvams prisijungus prie www.esveikata.lt portalo. Vienu metu galioja tik vienas pažymos peržiūros kodas. Sukūrus naują pažymos peržiūros kodą, ankstesnysis kodas nustoja galioti.

Kaip sugeneruoti kodą? Informaciją rasite šiame filmuke. https://youtu.be/hH-2NlqcYnk

Primename, kad vaiko sveikatos pažyma galioja 1 – erius metus, todėl raginame patikrinti vaiko sveikatą jau dabar! Ši pažyma tiks ir į būrelius.

Skip to content