Menu Close

Sveikatos diena įstaigoje – Pasaulinė vandens diena

Vanduo yra vertingiausias gamtos išteklius, o žmonėms ir gyvūnams jis yra maisto, švaros, sveikatos, energijos šaltinis. Kiekvienais metais kovo 22 d. yra minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – formuoti teisingą požiūrį į vandens vartojimą ir jo išteklių išsaugojimą Žemėje.

Šiandien visose lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ grupėse raginome skirti laiko diskusijai apie vandens reikšmę žmogui, gyvūnui, augalui. Ugdytiniai darė eksperimentus su vandeniu, žaidė žaidimus, žiūrėjo mokomuosius filmukus apie vandenį ir kt. Buvo vaikams primenama, kiek ir kokį vandenį reikia gerti, kad nesusirgtum, kas nutinka, kai jo labai trūksta, kaip ir kodėl reikia taupyti vandens išteklius.

Kadangi mūsų įstaigoje yra „Lašiukų“ grupė, tai su mokytoja Lina organizavome sveikatingumo rytmetį „Vanduo – naudingiausias išteklius, gyvybė, sveikata ir grožis“ šios grupės vaikams. Renginio metu vaikai žiūrėjo skaidres, žaidė žaidimą „Skęsta, neskęsta“, tyrinėjo vandens būsenas (kaip ledo gabaliukai vėl virsta į vandenį), gėrė vandenį iš čiaupo, paskui negazuotą mineralinį vandenį. Vaikams labai patiko.

Ši diena įstaigoje praėjo labai naudingai ir turiningai. Visiems buvo labai smagu.    

Informacija paruošė: VSP specialistė V. Šeirienė                                    

Skip to content