Menu Close

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – renginys „Šuolis į profesijos pažinimą“

2022 m. birželio 1 d. nuo 10.00 val. iki 14.00 val., Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, Kretingos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba bendradarbiaujant su Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, Kretingos rajono savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir viešosios tvarkos skyriumi, Kretingos rajono policijos komisariatu ir VSAT Pagėgių pasienio rinktine organizuoja renginį, kuris vyks adresu Rotušės a. 2A, Kretinga.

Visus maloniai kviečiame apsilankyti šventėje, kurios metu bus ką pamatyti ne tik mažiesiems lankytojams, bet ir jų tėveliams. Šventės metu turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su mūsų profesijomis, galėsite apžiūrėti turimus policijos pareigūnų, ugniagesių gelbėtojų ir pasienio rinktinės automobilius, susipažinti su jų turima technika, ginkluote bei kitomis specialiosiomis priemonėmis. Renginio metu galėsite pasijusti tikrais ugniagesiais gelbėtojais, įveikdami uždūmytą kambarį su kliūtimis arba gesintuvų pagalba užgesindami ugnį. Taip pat jūsų lauks kinologų pasirodymas, kurio metu bus pristatomi tarnybiniai šunys, rodoma jų bendro paklusnumo bei asmens sulaikymo programa.

Renginyje bus mokoma, kaip suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam, susipažinsite su sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo nauda, daugiau sužinosite apie rūkymo, alkoholio ir narkotinių medžiagų daroma žalą. Taip pat jūsų lauks laimės ratas, kurio metu galėsite laimėti įvairiausių prizų!

Taip pat kviečiame visų Kretingos miesto ir rajono mokyklų bei darželių vaikus. Prašome, esant galimybei, pamokų metu mokiniams suorganizuoti edukacinę pamoką „Šuolis į profesijos pažinimą“. Atsižvelgiant į galimą didelį mokinių srautą ir amžiaus grupę, prašome mokinius iki 6 klasės atvykti nuo 10.00 val. iki 12.00 val., o vyresnius nuo 12.00 val. iki 14.00 val..

Laukiame visų renginio dalyvių su dideliu susidomėjimu ir šventine nuotaika.

Skip to content