Menu Close

TREČIOS KLASĖS MOKINIAI DALYVAVO SVEIKOS GYVENSENOS KONFERENCIJOJE

Balandžio 28 dieną jau dešimtą kartą vyko respublikinė teorinė-praktinė mokinių konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“, organizuojama Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijoje nuotoliniu būdu. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, ugdyti teorinius ir praktinius mokinių įgūdžius sveikos gyvensenos klausimais, pažinimo ir tyrinėjimo kompetencijas.

Šiemet konferencijoje dalyvavo 50 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Kretingos rajoną atstovavo Kretingos Marijono Daujoto progimnazija. Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos 3c klasės mokiniai Justas Paurys ir Žemyna Paškauskaitė konferencijoje pristatė paruoštą pranešimą tema „3-ių klasių mokinių mitybos įpročiai“. Mokiniai anketiniu būdu apklausė 77 progimnazijos trečių klasių mokinius, siekdami sužinoti, kokie yra jų mitybos įpročiai bei pristatė gautus rezultatus. Konferencijoje laimėjo nominaciją už moksliškumą, kurią įsteigė Klaipėdos universiteto Sveikatos fakultetas.

Konferencijos metu mokiniai klausėsi kitų mokinių pranešimus ir daugiau sužinojo apie sveiką mitybą, asmens higieną, sveikos gyvensenos įpročius ir saugų elgesį internete. Mokiniai tikisi, kad kitais metais galės dar kartą sudalyvauti šioje konferencijoje, bet jau kontaktiniu būdu.

Konferencijai mokinius paruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Janina Kniukštienė ir Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Lina Martinkienė.

Skip to content