Menu Close

Valgymo sutrikimo linija

?
Galbūt jums diagnozuotas valgymo sutrikimas arba įtariate, jog jūsų santykis su maistu tampa nevaldomas ar stipriai kontroliuojantis (dažnai persivalgote, laikotės griežtų dietų, pavalgius sukeliate sau vėmimą, skaičiuojate kiekvieną kaloriją, pernelyg daug sportuojate siekdami atsikratyti svorio)? Galbūt jūsų vaikas serga anoreksija, bulimija, persivalgymo sutrikimu ar įtariate, jog taip gali būti? Jus galite įveikti ligą, pajudėti sveikimo, meilės sau keliu, padėti savo artimajam.
Sveikstant nuo valgymo sutrikimų pasitaiko atkryčių, kuomet atrodo, jog vėl grįžtama į ligą, nusvyra rankos, trūksta palaikymo, sustiprinimo, vilties. Sirgti, turėti sunkumų ar suklupti nėra gėda. Nebijokite apie tai kalbėti, kreiptis pagalbos. Valgymo sutrikimų linija įkurta tam, jog nelauktumėte, kol sunkumai įsisenės. Pasikalbėkime. ?
Pokalbis gali padėti suprasti, kas su jumis šiuo metu vyksta, pasijusti priimtam ir pajaustam, sustiprinti ir suteikti vilties sveikimo kelyje, atrasti pagalbos sau būdus. Taip pat pokalbio metu galite sužinoti apie specializuotos pagalbos galimybes. ??
Skip to content