Menu Close

Akcija “Obuolys vietoj cigaretės”

obuolys

obuolys

2016 m. gegužės 31 d. pasaulis jau 27-ąjį kartą minės Pasaulinę dieną be tabako, kurios šių metų akcentas – nauji vaizdiniai ir tekstiniai įspėjimai ant tabako ir jo gaminių pakuočių.

Net keletą metų iš eilės Lietuvoje rengiama akcija Pasaulinei dienai be tabako paminėti Gėlė vietoj cigaretės!” pristato naujai subrandintą vaisių ir šiemet virsta į akciją Obuolys vietoj cigaretės!”.

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviia Kretingos rajono ugdymo įstaigas dalyvauti akcijoje ir rūkančio asmens cigaretę iškeisti į specialiu akcijos Obuolys vietoj cigaretės” lipduku pažymėtus obuolius. Kartu skleiskime žinią apie tai, kad metimas rūkyti yra efektyviausia priemonė, siekiant apsisaugoti nuo rūkymo sukeltų ligų ir kad svetainėje www.nerukysiu.lt kiekvienas, dar tik svarstantis ar jau apsisprendęs mesti rūkyti, galės rasti naudingos informacijos.

Akcijos datagegužės 31 d. (antradienis).
Akcijos laikas
mokyklų ilgosios pertraukos metu.
Akcijos dalyviai
5-12 klasių mokiniai.
Akcijos vieta
– Užsiregistravusių ugdymo įstaigų mokiniai dalins lipduku pažymėtus obuolius rūkantiems praeiviams gatvėje, už mokyklos ribų, prie didesnių parduotuvių, įstaigų. Kiekviena mokykla pasirenka jai patogiausią zoną.

Mokyklas, norinčias dalyvauti akcijoje, prašome registruotis el. p. k.skominiene@kretingosvsb.lt iki gegužės 26 dienos, nurodant mokyklos pavadinimą, dalyvaujančių mokinių skaičių, klasę, akcijos vietą ir planuojamą išdalinti obuolių skaičių.

Fotografuokite ir visus raginkite fotografuoti akcijos akimirkas bei kelti nuotraukas į Facebook paskyrą su žyme #obuolysvietojcigaretes. Tegul šią gražią akciją pamato visa Lietuva!

Akcijos organizatoriai:

Kauno jaunimo narkologijos pagalbos centras

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas

 

Akcijos vykdymo partneriai:

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Kitų savivaldybių visuomenės sveikatos biurai

Skip to content