Menu Close

“ATEIK-MĄSTYK-NUGALĖK”

Balandžio 7 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos patalpose vyko protų mūšis „ATEIK – MĄSTYK – NUGALĖK“, Pasaulinei sveikatos dienai paminėti, kurį organizavo Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Į renginį buvo kviečiami visi Kretingos rajono žmonės pasitikrinti ar pagilinti savo žinias apie sveikatą bei paminėti Pasaulinę sveikatos dieną.

Protų mūšyje varžėsi šešios komandos. Tris komandas sudarėVšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos pedagogai, administracijos personalas ir mokiniai: „Pacientai“, „Graužk morką“ ir „Obuoliai“. Taip pat dalyvavo bibliotekos darbuotojai – „Vyturiai“, entuziastingų merginų ir vaikinų komandos – „Mergaitės“ ir „Kvadratu“.

Protų mūšį „ATEIK – MĄSTYK – NUGALĖK“ sudarė trys turai: I turą sudarė 15 klausimų apie žmogaus kūno sandarą, II turą – 20 klausimų apie sveikatą, ligas ir jas sukeliančius veiksnius, III turą – 10 klausimų: 4 iš jų ištraukos iš filmų ir 6 klausimai su kita vaizdine medžiaga.

Protų mūšį laimėjo komanda „Vyturiai“, kuriems buvo įteiktas Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizas – vaisių rinkinys, taip pat nebuvo pamiršti ir likę dalyviai, jiems buvo įteikti padėkos raštai.

Dėkojame mūsų rėmėjams: M. Valančiaus viešosios bibliotekos ir laikraščiui „Švyturys“

 

Foto akimirkos:

{gallery}2016-ateik-mastyk-nugalek{/gallery}

Skip to content