Menu Close

Būsimų tėvelių paskaitos

Būsimų tėvų paskaitų ciklą papildėme naujomis paskaitomis. Kovo 5 d. jūsų laukia nauja paskaita „Nėščiosios ir vaikų mitybą“. Tad siūlome susipažinti ką sužinosite per šią paskaitą.

Esate nėščia? Nuoširdžiai sveikiname!
Ypatingas laikotarpis nuo planavimo iki gimdymo nepalieka nė vieno abejingo Jūsų aplinkoje. Jūs niekada nebebūsite tokios pat kaip anksčiau, nes naujos gyvybės atsiradimas yra įvykis neabejotinai keičiantis žmones.

Dažnai siejame nėštumą su padidinta savisauga, papildomu dėmesiu aplinkai. Tačiau, ar pakankamai atsakingai susimąstėte, kad apsauga prasideda, visų pirma, viduje ir žymiai anksčiau, nei pats pastojimas?

Tinkamos mitybos svarbai nėštumo metu pritartų dauguma. Pirmas kylantis klausimas – ar moterys žino, kas yra tinkama mityba, kaip pasirūpinti savimi ir vaisiumi? Nemažiau svarbu paklausti – ar žinančios apie tinkamą mitybą iš tikrųjų sugeba laikytis rekomendacijų tuo metu, kai siaučia hormonai ir mintys visai kitur?

Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai ir dietistė Ugnė Radzevičienė kviečia susitikti ir aptarti mitybos svarbą ne tik iki nėštumo, jo metu ir po, tačiau ir faktorius nėštumo metu vienaip ar kitaip veikiančius mūsų kasdienius sprendimus, kurių kartais negalime paaiškinti ar laiku atpažinti.

 

Skip to content