Menu Close

Judėjimo sveikatos labui dieną paminėjo Kretingos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“

V 11

Kretingos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ kiekvienais metais mini Pasaulinę Judėjimo sveikatos labui dieną. Šiemet šią dieną praleidome taip pat judriai. Po trumpo minėjimo visi kartu apsupome darželį palikdami tarpus tarp dalyvių. Buvo perduodami kamuoliai su „žinute”. Nors paleista „žinutė“ grįžo visai kita, tačiau nė kiek ne blogesnė. Na, o po to  kiekviena grupė galėjo nuveikti kažką judraus savo nuožiūra: vieni ugdytiniai bėgo apie mokyklą, kiti šoko, dar kiti darė įvairiausius fizinius pratimus, žaidė judriuosius žaidimus.

Gegužės 10-ąją minima tarptautinė Judėjimo sveikatos labui diena, kurią inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) 2000 m. Ji skirta visuotiniam fizinio aktyvumo skatinimui. Šią dieną visuomenė informuojama apie fizinio aktyvumo naudą, lėtinių neinfekcinių ligų prevenciją. Gyventojai yra raginami būti fiziškai aktyvūs, gyventi sveikai.

Prašėme prisijungti ir visą lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenę. Buvo puiku, jog tie, kurie turėjo galimybę gegužės 10 d. automobilį palikti namie, į darbą ar į mokymo įstaigą atėjo pėsčiomis arba atvažiavo dviračiu.

Visi žinome, kad aktyvus gyvenimo būdas, judėjimas stiprina sveikatą, gerina savijautą ir emocijas! Būkime sveiki!

Informaciją paruošė: Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Vaidutė Šeirienė

V 11VV 5

Skip to content