Menu Close

Kaip tinkamai naudotis oro kondicionieriais

Copy of fuji electric kanalinis kondicionierius 500x500

Copy of fuji electric kanalinis kondicionierius 500x500

Šiltuoju metų laiku retas kuris apsieina be oro kondicionieriaus. Oro kondicionierius leidžia mums atsigaivinti nuo vasaros karščio, gerai ir greitai vėsina gyvenamąsias patalpas bei biurus, prekybos centrus, neapsieiname be jo ir automobiliuose.

 

Tačiau netinkamas jo naudojimas sukelia įvairias peršalimo ligas, alergines reakcijas, sausina odą, akis. Ilgai būnant vėsinamoje patalpoje, iškyla bakterijų ir virusinių infekcijų pavojus, nes nevalytuose kondicionierių filtruose kaupiasi įvairios dulkės ir grybeliai, kurie pučiami į patalpą.

 

Keletas patarimų, kaip tinkamai naudotis kondicionieriais:

 

Nestovėkite arti kondicionieriaus, kad šalto oro srovė nepūstų tiesiai į jus, ypač to venkite automobilyje, nes tai gali sukelti slogą, gerklės perštėjimą ir užkimimą.

 

Laikykitės optimalių temperatūrų skirtumų tarp išorės ir patalpų oro. Karštomis dienomis temperatūrų skirtumas turi būti ne didesnis kaip 7 laipsniai, esant įprastam orui ne daugiau nei 5 laipsniai.

 

Būtinai prižiūrėkite kondicionierių, reguliariai valykite filtrus, kad išvengtumėte įvairių susirgimų, alerginių reakcijų.

 

Naudodamiesi oro kondicionieriais nepamirškite praverti lango ir oro pravėdinti natūraliu būdu, nes kondicionieriai vėdinimo funkcijos neatlieka, tik atvėsina tą pati patalpos orą.

 

Patalpas vėdinkite trumpai, bet intensyviai, per valandą turi pasikeisti bent pusė oro.

Skip to content