Menu Close

Moterų psichinės sveikatos stiprinimo diena „Išdrįsk patirti“ renginys

Liepos 3 d. Kretingoje, parke šalia vasaros estrados (Maironio g. 15) Moterų psichinės sveikatos stiprinimo diena „Išdrįsk patirti“

Organizatorius: Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Renginys nemokamas

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija tel. +370 672 30763

Moteris – visa ko ašis. Per ją ateina žmonės į šį pasaulį, jos skleidžiama energija gali kurti ir griauti. Sveika, laiminga, savimi pasitikinti moteris – stiprios šeimos ir visuomenės garantas. Sveika laiminga moteris – stiprios, tvirtos visuomenės pamatas. Nuo moters jausenos priklauso, koks aplink mus bus pasaulis. Dabartinėje visuomenėje moteriai priskiriama daug vaidmenų, jaučiamas spaudimas būti ir puikia žmona, aistringa meiluže,  rūpestinga mama, gera ir profesionalia darbuotoja. Šitoje gyvenimo jūroje norėdama visur suspėti ir būti geriausia, nieko nenuvilti moteris ima ir dažnai pameta savo esminę šerdies dalį – gyventi klausantis savo širdies balso, pamiršta rūpintis savimi, pamažu praranda save,  išeikvoja energiją niekams ir to pasekoje praranda  norą kurti bei  skleisti grožį , meilę savo artimui ir pasauliui. Todėl labai svarbu  SUSTOTI –   ĮSIKLAUSYTI –  IŠGIRSTI  – PRIIMTI – PAMILTI  IR  ATRASTI SAVE IŠ NAUJO, kad galėtum per gyvenimą tekėti kaip srauni upė, o nebūti stovintis vanduo.

Renginio tikslas: stiprinti moterų psichinę sveikatą. Tam pasitelksime 5 žmogaus pojūčius: regėjimą, uoslę, skonį, klausą, lytėjimą. Pasitelkę praktines  meno, rašymo, šokio, garsų, kvapų terapijų veiklas kiekvieną renginio dalyvę bandysime  priartinti  prie savęs pačios, kad galėtų išgirsti ir atrasti save iš naujo. Todėl siūlome veiklose dalyvauti nedideliam moterų skaičiui – 10 – 20 vienu metu, kad būtų galima individualiai kiekvienai skirti dėmesio, intymumo. Renginio metu norime ir sieksime sukurti jaukią atmosferą ,kurioje kiekviena atėjusi moteris visų pirma atsipalaiduotų, išlaisvėtų bei patirtų malonumą.
Programa: 
12:00 – 14:00 Meno terapija su Jurgita Anilioniene + vsb veiklos
14:00 – 15: 00 Rašymo terapija su Rolanda Lu 
15:00 – 16:00 Aromaterapija
15:30 – 17:30 žolininkas  V. Skirkevičius . Vaistinių augalų terapija. Augalai teigiamai įtakojantys moters sveikatą. 
18:00 – 19:00 Nia šokiai su Laura Gaučyte
19:15 – 20: 00 Gongų garsai su Linu Švirinu 
 
Skip to content