Menu Close

Psichologo konsultacijos

Psichikos sveikatos stiprinimas ir saugojimas reikšmingi visoms gyvenimo sritims. Visi norime būti išklausyti, suprasti ir priimti su savo problemomis be išankstinių nuostatų ar vertinimų. Psichologo parama pravarti, kai išgyvenate netektį, ryškius gyvenimo pokyčius, santykių problemas ar patiriate užsitęsusias neigiamas emocijas dėl įvairių kitų priežasčių. Taip pat teikiamos konsultacijos asmenims norintiems mesti rūkyti.

Suaugusiems ir vaikams suteikiama iki 6 nemokamų konsultacijų. Esant pageidavimui psichologinės konsultacijos gali būti teikiamos anonimiškai.  Konsultuojant vaikus iki 16 metų, būtinas rašytinis vieno iš jo tėvų ar jo atstovo pagal įstatymą sutikimas. Konsultacijos teikiamos gyvai ir nuotoliniu būdu.

Registracija tel. : 8 609 37211 (darbo dienomis 9.00-17.00 val.) arba el. paštu psichologas@kretingosvsb.lt

 

Psichologė Agnė Antanaitytė
Išsilavinimas
2022 m. pradėta Geštalto terapijos bazinio lygmens mokymo programa. Vilniaus Geštalt Institutas.
2017-2019 m. Klinikinės psichologijos magistras. Vilniaus Universitetas.
2013-2017 m. Psichologijos bakalauras. Vilniaus Universitetas.Kvalifikacijos kėlimas
2022-10-14. „Psichologinė pagalba nusižudžiusiųjų artimiesiems”. Higienos institutas. 8 val.
2022-10-12. „Probleminio interneto naudojimo (PIN) ir kitų skaitmeninių technologijų naudojimo iššūkiai psichikos sveikatai: į pagalbą specialistui“. 7 val.
2022-10-07. „Tabako vartojimo rizikos įvertinimas ir pagalbos metantiems rūkyti teikimas”. Respublikinis priklausomybių ligų centras. 8 ak. val.
2022-09-28. „Savižudybės gydymo įstaigose: moksliniai, praktiniai ir prevencijos aspektai”. Lietuvos Psichiatrų Asociacija. 7 val.
2022-05-31. „Psichikos sveikatos sutrikimai neramiais laikais: diagnostika, gydymas, slauga”. Lietuvos Psichiatrų Asociacija. 7 val.
2022-05-12 – 2022-05-13. „Savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai. ASIST.“ 16 val.

 

Atsiliepimai:

Sveiki. Esu Jolanta, man 58 metai. Turėjau mėgstamą darbą, ir rodos nieko netrūko. Bet prasidėjo nugaros, sąnarių skausmai, pradėjo trūkti jėgos, vos sulaukdavau vakaro, kad galėčiau atsigulti. Tada prasidėjo poliklinikos durų varstymai… Ir dabar turiu negalią. Rodos, atsidūriau duobėje, iš kurios žiūriu į dangų ir nežinau kaip iš jos išlipti. Turėjau palikti mėgstamą darbą ir nuėjau į užimtumo tarnybą. Patekau pas gerą specialistę, kuri man pasiūlė apsilankyti pas psichologą. Aš sutikau. Visada norėjau gauti šią paslaugą ir štai aš susitikau su nuostabia, jauną psichologę Agnę. Pirmą kartą labai jaudinausi. Nežinojau, ką sakyti, bet ramus Agnės balsas teikė pasitikėjimo ir aš išsakiau viską kas skaudėjo, kas spaudė krūtinę ir neleido giliai įkvėpti… Gavau labai naudingų patarimų kaip galima priimti tai, kas neišvengiama, kaip pažvelgti į savo ligą ir kaip su ją kovoti. Išmokau atsipalaidavimo pratimų, kuriuos vis praktikuoju, kai užgriūva neaiškus nerimas ar pinasi mintys, kai reikia priimti kokį sprendimą. Labai džiaugiuosi šia patirtimi. Kartais taip gera, kai gali išsikalbėti ir nesijausti teisiamu, nors didžiausi teisėjai esame sau patys…“ Jolanta

„Esu labai jums dėkingas už praleistą laiką su manim ir už tokį jūsų atsidavimą savo darbui, kad jums labai rūpi kito žmogaus bėdos ir skausmas. Pajutau iš jūsų didelį norą man padėti ir taip profesionaliai jūs padėjote, kad su kiekvienu mūsų susitikimu aš įgaudavau vis daugiau jėgų ir vilties toliau gyventi ir stiprėti.  Šiandien aš esu laimingas ir džiaugiuosi sutikęs Jus man sunkiu gyvenimo momentu. Ačiū Jums labai ir sėkmės Jūsų vertingame darbe.“ Artūras

„Buvo geros konsultacijos, man patiko, 10/10.“  Anonimas. 16 m.

„Šiuo sunkiu visiems, o ypač pagyvenusiems laikotarpiu Lietuvoje, kai žmonės tokie susvetimėję, pasijutus vienišiems, nesuprastiems ir su  nerimu, siūlau kreiptis į  Sveikatos biurą. Nepaisant psichologės Agnės jauno amžiaus, savo kvalifikacija ir empatija ji pelnė mano pasitikėjimą ir mielai lankiausi pas ją. Esu patenkinta suteiktom nemokamomis  psichologės  paslaugomis ir siūlau jomis aktyviai naudotis, nes Agnė buvo atidi mano problemoms ir rekomendavo reikiamą literatūrą tolesniam darbui su savim.“ Gabrielė, 74 m.

Skip to content